Remonty- Aranżacje wnętrz

Remonty - Aranżacje wnętrz


Jesteśmy firmą która świadczy profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe oraz z zakresu aranżacji wnętrz oraz na terenie Zielonej Góry i okolic.
Doświadczenie w wielu ciekawych projektach, doradztwo w doborze materiału i aranżacji wnętrza z pewnością są argumentami, aby się spotkać i porozmawiać.

Wyróżniamy się kompleksowym podejściem do remontów. Oferujemy krótkie terminy realizacji oraz usługi ekspresowe.
Wyjątkowe wnętrze dla Twojego biznesu to też element Twojego wizerunku! Warto o to wnętrze zadbać, gdyż im ciekawsze i niekonwencjonalne – tym lepiej zapamiętają je Twoi klienci. Dbamy o najmniejsze detale, od odpowiedniego doboru kolorów po niezbędne dodatki wykończeniowe, takie jak świeże kwiaty czy wyraziste elementy dekoracyjne, obrazy, wyjątkowe fotografie i wiele innych.

Jak działamy?

Działamy w ramach założonego budżetu, który klient określa już na samym początku;
- wszystko, co może wiązać się z dodatkowymi kosztami konsultujemy z klientem, który ma w ten sposób zapewnioną pełną kontrolę nad wydatkami.
- pozostajemy w stałym kontakcie, aby klient na bieżąco mógł kontrolować postępy prac. Pamiętamy, że projekt ma przede wszystkim odzwierciedlać charakter i pasować do stylu życia klienta, dlatego uważnie słuchamy i kierujemy się jego uwagami.

Jak przebiega współpraca?

Prace projektowe podzielone są na kilka etapów. W każdym z nich największe znaczenie mają decyzje i wybory klienta. Zaczynamy od spotkania i rozmowy, aby dobrze poznać oczekiwania klienta oraz dobrać najlepsze środki do ich realizacji.  
1. Pierwsze spotkanie to niezobowiązująca rozmowa, podczas której omawiamy ewentualny zakres prac, poznajemy oczekiwania, oglądamy pomieszczenia, określamy budżet.
2. Podpisanie umowy następuje po akceptacji warunków współpracy, określeniu zakresu prac, terminów oraz kosztów. To początek realizacji zlecenia.
3. Przedstawienie wstępnych projektów różniących się m.in. kolorystyką, materiałami, stylem, zagospodarowaniem przestrzeni, z których klient wybiera jedną.
4. Uszczegółowienie wybranej koncepcji polega na dopracowaniu wybranego projektu i uzupełnieniu go o materiały, meble, sprzęt, zaplanowaniu oświetlenia i dekoracji oraz przedstawieniu ostatecznych wyborów dokonuje klient m.in. na podstawie próbek, zdjęć, katalogów.
5. Do realizacji projektu przystępujemy tuż po jego akceptacji, jeśli zlecenia obejmuje kompleksową usługę od projektu po prace wykończeniowe.
Stawiamy na przyjazne zasady współpracy, dlatego naszym klientom oferujemy:
- wycenę i propozycję prac w ramach zaplanowanego budżetu
- doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań technicznych
- pomoc przy wyborze i zakupie materiałów oraz ich dowóz
- prace wykonywane przez zespół fachowców z różnych dziedzin
- atrakcyjne rabaty przy kompleksowym zamówieniu usług remontowych i aranżacyjnych.